Comment

Flyboard World Cup 2018

Fransa da gerçekleştirilen 2018 Dünya Flyboard Şampiyonasına katılan tüm sporculara ve özellikle Flyboard Türkiye takımına teşekkür ederiz. 2019 kupası için sürprizlerimiz olacak! Bizi izlemeye devam edin 💨💨💨💨🏆

Comment

Comment

Kuşadası Kiwi Water Sports & Diving Center

Flyboard & Flyride Kuşadası Kiwi Water Sports

Flyboard & Flyride Kuşadası Kiwi Water Sports

 FlyboardTurkey ekibini Kuşadasına davet eden Kiwi Water Sports & Diving Center yöneticilerinden Fatih Bey ve Kubilay Bey’i misafirperverliklerinden ve su sporlarına kazandırdıkları muhteşem tesislerinden ötürü teşekkür ederiz. Flyboard ve FlyRide deneyimini Kuşadasın da yaşamak isteyen herkesi buraya davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için :

 http://kiwiwatersports.net/flyboarturkey-2018/

 

 

 

Comment

Comment

FlyRide®️ by FlyboardTurkey

Zapata Racing new invention FlyRide®️ Coming Soon!

Su Sporlarında yeni dönem başlıyor. Bizi izlemeye devam edin! Flyboard, JetPack ve Hoverboard birleşti FlyRide®️ Türkiye ye geliyor!

Comment

Comment

FlyboardTurkey National Cup

Flyboard Türkiye Kupası ilk ayak 12-13 Ağustos İstanbul Maltepe. Tüm sporseverleri yarışları izlemeye ve ücretsiz flyboard deneyimi için davet ediyoruz. 

 

Comment

Comment

Flyboard® World Cup 2017

9-11 Haziran 2017 tarihlerinde Fransa'nın Cavalaire-sur-mer şehrinde gerçekleştirilen Flyboard® Dünya Kupası sahiplerini buldu.

Flyboard®Turkey takımı olarak katıldığımız bu ilk turnuvada dünya sıralamasına 34. olarak giren Uğur Piro'ya ve bizi destekleyen tüm sporseverlere teşekkür ederiz.

 

Comment