Comment

Kuşadası Kiwi Water Sports & Diving Center

 Flyboard & Flyride Kuşadası Kiwi Water Sports

Flyboard & Flyride Kuşadası Kiwi Water Sports

 FlyboardTurkey ekibini Kuşadasına davet eden Kiwi Water Sports & Diving Center yöneticilerinden Fatih Bey ve Kubilay Bey’i misafirperverliklerinden ve su sporlarına kazandırdıkları muhteşem tesislerinden ötürü teşekkür ederiz. Flyboard ve FlyRide deneyimini Kuşadasın da yaşamak isteyen herkesi buraya davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için :

 http://kiwiwatersports.net/flyboarturkey-2018/

 

 

 

Comment

Comment

FlyRide®️ by FlyboardTurkey

Zapata Racing new invention FlyRide®️ Coming Soon!

Su Sporlarında yeni dönem başlıyor. Bizi izlemeye devam edin! Flyboard, JetPack ve Hoverboard birleşti FlyRide®️ Türkiye ye geliyor!

Comment

Comment

FlyboardTurkey National Cup

Flyboard Türkiye Kupası ilk ayak 12-13 Ağustos İstanbul Maltepe. Tüm sporseverleri yarışları izlemeye ve ücretsiz flyboard deneyimi için davet ediyoruz. 

 

Comment

Comment

Flyboard® World Cup 2017

9-11 Haziran 2017 tarihlerinde Fransa'nın Cavalaire-sur-mer şehrinde gerçekleştirilen Flyboard® Dünya Kupası sahiplerini buldu.

Flyboard®Turkey takımı olarak katıldığımız bu ilk turnuvada dünya sıralamasına 34. olarak giren Uğur Piro'ya ve bizi destekleyen tüm sporseverlere teşekkür ederiz.

 

Comment

Comment

Flyboardturkey CNR Avrasya Boat Show Ataköy Mega Yat Marina, TRT Haber

Comment

Comment

FlyboardTurkey ve FlyboardForces Show Team Ataköy Marina Mega Yat Limanı'nda

Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan “CNR Avrasya Boat Show” artık deniz de. 03 - 07 Mayıs 2017 tarihleri arasında ATAKÖY MARİNA MEGA YAT LİMANI'nda deniz severlerle buluşuyoruz!..

 

 

Düzenlendiği her yıl dünyada büyük yankı uyandıran ve deniz tutkunları ile Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan, CNR Avrasya Boat Show’a artık denizde de düzenleniyor.

Bu yıl denizde de yapılacak olan dünyanın en prestijli tekne ve yat fuarı olan “CNR Avrasya Boat Show – “On the Sea”, Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı”, 03 - 07 Mayıs 2017 tarihleri arasında ATAKÖY MARİNA MEGA YAT LİMANI'nda düzenlenecektir.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) işbirliği ile düzenlenen fuar, Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) tarafından da desteklenmektedir.

FlyboardTurkey ve FlyboardForces Show Team olarak bu organizasyonda gösterilerimiz ile denizseverlere unutulmaz dakikalar yaşatacağız!

Comment