Comment

Flyboardturkey CNR Avrasya Boat Show Ataköy Mega Yat Marina, TRT Haber

Comment

Comment

FlyboardTurkey ve FlyboardForces Show Team Ataköy Marina Mega Yat Limanı'nda

Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan “CNR Avrasya Boat Show” artık deniz de. 03 - 07 Mayıs 2017 tarihleri arasında ATAKÖY MARİNA MEGA YAT LİMANI'nda deniz severlerle buluşuyoruz!..

 

 

Düzenlendiği her yıl dünyada büyük yankı uyandıran ve deniz tutkunları ile Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan, CNR Avrasya Boat Show’a artık denizde de düzenleniyor.

Bu yıl denizde de yapılacak olan dünyanın en prestijli tekne ve yat fuarı olan “CNR Avrasya Boat Show – “On the Sea”, Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı”, 03 - 07 Mayıs 2017 tarihleri arasında ATAKÖY MARİNA MEGA YAT LİMANI'nda düzenlenecektir.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) işbirliği ile düzenlenen fuar, Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) tarafından da desteklenmektedir.

FlyboardTurkey ve FlyboardForces Show Team olarak bu organizasyonda gösterilerimiz ile denizseverlere unutulmaz dakikalar yaşatacağız!

Comment

Comment

Zapata Racing EMK Manual

Uçmanın verdiği özgürlük artık kablosuz :-). Zapata Racing firmasının özellikle Flyboard®, Hoverboard by ZR®, JetPack by ZR®, Flyboard Air® için tasarladığı ancak bir çok su sporları cihazlarında kullanılabilen kablosuz bir kumanda aletidir.

Kullanılan modülün özelliklerine bakacak olursak eğer, tüm kişisel su motorlarına uygulanabilen paslanmaz çelikten üretilmiş tutucuları vardır.

Dijital Servo Motoru içeriğinde dişliler çelikten üretilmiş olup aluminyum gövdenin içerisindedir. Böylece daha hafif bir içerik elde edilmiş ancak yüksek tork ve düşük enerji tüketimi ile inanılmaz bir özellik kazanmıştır.

Verici,su geçirmez tutamağın içinde bulunan iki adet AA (dahil değildir) kullanır.

* Akıllı Beyin Motoru, herhangi bir kişisel deniz aracında tutarlı bir düzeyde motor devrini düzenler.

* Havada çalışan ve su altında ise 3 saniyeye kadar iletişim özelliği devam etmektedir, buda Yunus Dalışı gibi hareketleri kolaylıkla yapmamıza olanak veriyor.

*Özel klipslerle teçhiz edilmiş kabloları kelepçelenip ve aküye bağlanır.

* Beş farklı ayar seviyesi vardır. 1'den 4'e kadar olan ayarlar, suyun üstünde normal kullanım için tasarlanmıştır ve dört farklı RPM de maksimum seviyesi sağlar. Seviye 5, profesyonel kullanım için ve suda dalış için hazırlanmıştır.
**Elektronik gaz sistemine sahip cihazlar mutlaka ayrı olarak satılan Gaz kablosu almaları gerekmektedir.

Comment

1 Comment

2017 WORLD FLYBOARD® CHAMPIONSHIP

Zapata, Vincent Lagaf ve Cavalaire-Sur-Mer şehrinin sponsorluğunda 9-11 Haziran 2017 tarihinde Dünya Flyboard® Şampiyonasını sunar!

2017FlyboardWorldChampionship

Dünyanın en önemli spor müsabakalarından olan Dünya Flyboard® Şampiyonası bu yıl Fransa'nın Cavalaire-Sur-Mer şehrinde gerçekleştirilecektir. Cavalaire şehri ve Zapata, Flyboard® macerasının başladığı 2012 yılından beri birlikte çalışmaya devam ediyorlar. Bu birliktelik, 2015 yılında en çok Flyboard® sürücüsünün katıldığı ve Guiness Dünya rekoru kırılan bir etkinliğe şahit olmuştu. Şimdi gerçekleştirilecek, yeni etkinliğimizde Dünyanın önde gelen Flyboard® sürücüleri, tüm sporseverlere, serbest stil de yeteneklerini sergileyecekler.

Dünya kupasına katılmak isteyen tüm sporcular aşağıdaki bilgilere göre tarafımıza iletişime geçmesi önemle rica olunur.

Ersen Erdem
eerdem@flyboardturkey.com
Tel:+90 212 631 1 871

1 Comment